6 pomysłów na spędzenie Sylwestra na ostatnią chwilę

Odliczanie do Sylwestra rozpoczęte, do Nowego Roku zostało nieco ponad miesiąc. Jeśli należysz do tej grupy osób, które nie lubią wczesnego planowania, a raczej zostawiasz wszystko na ostatnią chwilę, nie masz powodów do zmartwień. Poniżej przedstawię Ci kilka sprawdzonych pomysłów na to jak niebanalnie spędzić ostatni dzień w roku i dobrze się bawić. Zapraszam!

1. Wypad do Spa – kto powiedział, że w Sylwestra trzeba koniecznie imprezować? Jeżeli cały rok ciężko pracowałeś i nie miałeś czasu na odpoczynek, to może być dobry moment relaks. Zafunduj sobie relaksacyjny masaż, odpręż się w jacuzzi lub odpocznij w gorącej saunie. Taki wypad na pewno sprawi, że poczujesz się doskonale i w dobrym humorze wejdziesz w nadchodzący Nowy Rok.
2. Miejski Sylwester – dobra opcja, jeżeli nie masz ochoty nigdzie wyjeżdżać, lub nie widzi Ci się wydawanie dużej sumy pieniędzy. Gwarantuję, że w Twoim lub pobliskim mieście organizowane są tego typu imprezy. Przejrzyj dokładnie program, a na pewno znajdziesz coś co Ci podpasuje. Na tego typu imprezach zawsze dużo się dzieje, czy to koncerty zespołów, różne konkursy, czy pokazy fajerwerków – zawsze to dobra opcja aby nie spędzać Sylwestra samemu w domu.
3. Sylwester w kinie – wiele kin od niedawna organizuje specjalne maratony filmowe w Sylwestra, jeśli jesteś fanem kina, może to być świetna opcja dla Ciebie. Może to być ciekawa rozrywka nie tylko dla kinomaniaków, ale także dla osób, które nie przepadają za głośnymi i hucznymi imprezami.
4. Domówka – na pewno wśród swoich znajomych znajdziesz kogoś, kto też nie ma planów na tę noc, może warto zatem zebrać grupę i zorganizować własną imprezę Sylwestrową? Dla urozmaicenia, możecie zorganizować imprezę tematyczną, np. bal przebierańców. Umówcie się, aby każdy przygotował jakąś przekąskę, dzięki czemu nie będziesz musiał organizować wszystkiego sam.
5. Wypad za miasto – może góry albo zagranica? Jeżeli nie w głowie Ci imprezy i podobne szaleństwa poszukaj ofert biletów i zrób sobie małe wakacje. W sezonie zimowym ludzie bardzo często wybierają góry, wiele osób dokonuje rezerwacji z wyprzedzeniem, dlatego możesz spróbować skorzystać z organizowanych wycieczek, może akurat uda Ci się znaleźć korzystną ofertę.
6. Bal Sylwestrowy– wiele lokali i restauracji organizuje bale Sylwestrowe, jeżeli lubisz takie klimaty, jest to świetna opcja, aby za niewielką kwotę pysznie zjeść, wypić szampana i poszaleć na parkiecie do białego rana w eleganckiej sylwestrowej kreacji. Dobra zabawa gwarantowana.

 

You may also like...

Comments are closed.