Magia ukryta w naturalnych kosmetykach.

Któż z nas nie marzy o wiecznej młodości? Kto nie pragnie być piękny i zdrowy? Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla posiadania młodej, pięknej i zdrowej skóry? Szukając odpowiedzi na powyższe pytania okazuje się, że istnieją sprzymierzeńcy, niejakie kosmeceutyki których możemy szukać w gabinetach kosmetycznych, salonach SPA, gabinetach lekarskich oraz w autoryzowanych sklepach marki In Clinical.

Na wygląd zewnętrzny naszej skóry ma wpływ wiele różnych czynników: począwszy od tych pogodowych do których zaliczamy szkodliwe działanie promieni słonecznych, zanieczyszczenie powietrza. Także dieta, jej jakość oraz ilość spożywanej w ciągu dnia wody. Styl życia, ilość snu, stres i sposób radzenia sobie z nim. A także zmiany biochemiczne zachodzące w naszym organizmie, czyli hormony oraz geny.
Skóra nasza składa się z dwóch warstw. Jedną z jej podstawowych funkcji jest ochroni naszego ciała i wszystkich organów wewnętrznych, przed środowiskiem zewnętrznym oraz skutkami jego szkodliwego oddziaływania. Aby móc leczyć choroby i problemy skórne, istotne jest zrozumienie obydwu struktur skóry.

Jak dbać o skórę aby wyglądała pięknie? Co robić aby nasza skóra była zdrowa? O pielęgnacji ciała wiele już wiemy bez względu na to w jakim obszarze chcemy osiągnąć poprawę: zachowanie młodości, niedoskonałości, przebarwienia, pękające naczynka czy inne problemy skórne. Pielęgnacja skóry to praca na skomplikowanym organizmie żywym jakim jest nasza skóra i wymaga ona różnorodnego oddziaływania pielęgnacyjnego. Tworzenie skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych stawia przed producentami duże wyzwanie. Ekskluzywne kosmetyki Is Clinical to połączenie zachwycającego piękna natury i efektownego działania, które umożliwiło stworzenie naturalnych kosmetyków dzięki, którym pielęgnacja skóry jeszcze nigdy nie była tak skuteczna. Kosmetyki Is clinical uważane są za kosmeceutyki ponieważ łączą w sobie cechy leku i kosmetyku, mają lecznicze działanie dla skóry oraz poprawiają jej estetykę.

4 kroki pielęgnacji skóry:

1. Oczyszczanie.
To podstawa utrzymania czystej i i zdrowej cery. Składają się na nią złuszczanie, usuwanie nadmiaru sebum, makijażu i zanieczyszczeń,

2. Leczenie.
Usuwanie indywidualnych problemów i dolegliwości skóry. A także spowalnianie oznak starzenia, wyprysków, przebarwień, plam, zamykanie naczynek, porów.

3. Nawilżanie.
Wyrównywanie gospodarki wodnej skóry, uzupełnianie niedoborów, w celu podniesienia wilgotności i poprawienia napięcia skóry.

4. Ochrona.
Zastosowanie filtrów UVA/UVB przed szkodliwym wpływem działania promieni słonecznych.

Cudowna moc serum

Wyciąg z trzciny cukrowej, wyciąg z borówki, wyciąg z wierzby białej, arbutyna, wyciąg z żagwi okółkowej te magicznie brzmiące nazwy to nie jest zaklęcie dla naturopaty, a jedynie naturalne składniki serum Is Clinical. Wszystkie orędowniczki kochające kosmetyki naturalne, prawdopodobnie zachwyci skład tego produktu, który spłyca delikatne i głębsze zmarszczki, ujednolica koloryt skóry i zmniejsza występowanie trądziku a ponad to rezultaty stają się widoczne już od pierwszych dni po zastosowaniu. Według badań przeprowadzonych przez firmę serum zasłużyło na szczególną uwagę i zostało uznane za kosmetyk łączący w sobie zalety kilku produktów redukujących zmarszczki, trądzik oraz przebarwienia.

Kosmetyki naturalne to efekt próby połączenia przyjemnego z pożytecznym, kosmetyki Is Clinical są dowodem na zakończenie tejże próby sukcesem. Wymagające stosowania aktywnych składników chemicznych, wiedzy i znajomości biochemii dermatologicznej. Jeżeli nie jest Ci obca filozofia oparta na poprawie zdrowia i samopoczucia ludzi, tworząca najwyższej jakości produkty ze składników pochodzenia roślinnego, oparta o tradycję połączoną z nowoczesnością to bez wątpienia zostaniesz fanem tej marki.

This entry was posted in .

You may also like...

Comments are closed.